fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Novy Geloren HA pro psy | 9. 3. 2021 2:03

Dobry den, po delsim vypadku vidim ze uz je dostupny Geloren pro psy. Zmenili jste obal a i barva kostek vypada jinak. Zmenila se nejak receptura nebo vse zustalo (myslim tim ucinne latky) jak bylo predtim? Zmenilo se nejak davkovani? Predtim bylo v baliku 90ks kostek, ted je tam napsano 60ks. ( ja davam moji 15lete mad.oharce 3 kostky denne, ma 21 kg).

vložil:  
Maria Kapustova

Odpověď ze dne 15. 3. 2021 9:56

Dobrý den, z původní receptury jsme odstranili N-acetyl-glukosamin, který byl v receptuře nestabilní. Ostatní aktivní látky v čele s kyselinou hyaluronovou zůstaly zachovány. Do nového Gelorenu DOG, jsme ke zvýšení chutnosti přidali játrovou příchuť (drůbeží a vepřový). Nově má Geloren DOG dvě velikosti balení – pro velké a malé psy. Na trhu je prozatím dostupný pouze Geloren DOG L-XL (60 ks kostek á 7 g) , varianta pro malé psy bude k dostání později. Dávkování doporučujeme 1 kostku Gelorenu DOG L-XL na 20kg váhy zvířete. Ve vašem případě by mělo být dostatečné dávkování 1 kostka denně, záleží ovšem na stupni obtíží, v případě potřeby je možné dávku zdvojnásobit.

Tomáš

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.