fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Revmatoidní artritida | 21. 4. 2021 15:04

Moje mamka má revmatoidní artritidu.Kromě různých jiných léků (kortikoidy) užívá i Condrosulf 800.Loni jí byly aplikovaný injekce do kloubů s kolagenem po kterých se jí výrazně ulevilo. Může užívat Geloren Active souběžně s Condrosulfem 800? Děkuji za odpověď.

vložil:  
Pavla

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, Condrosulf 800 je prakticky čistý chondroitin sulfát, který je obsažen také v Gelorenu Active. Ten je postaven převážně na velmi vysokém obsahu kyseliny hyaluronové - látky přirozeně se vyskytující v kloubech, zajišťující jejich lubrikaci a snadný pohyb. Mimo to obsahuje také vysoké množství hydrolyzovaného kolagenu, želatiny, Vitamínu C a již zmiňovaného chondroitin sulfátu. Synergický efekt těchto aktivních látek s chondroitinem v Condrosulfu může dodat další úlevu. Užívání doplňku stravy Geloren Active spolu s léčivem Condrosulf 800 pro jistotu konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Petr

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.