fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Geloren pro psy | 30. 6. 2021 16:06

Dobrý den, mám 3kg Papillonku a chtěla bych jí začít dávat preventivně Geloren. Zatím máte skladem jen pro psy L/XL. Je možné kostičku rozčtvrtit? Bude ta čtvrtka obsahovat vše? Předem děkuji za odpověď. Pavlína Vopatová

vložil:  
Pavlína Vopatová

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Geloren DOG S-M se nám konečně podařilo dostat do prodeje. Můžete si ho již objednat na našem e-shopu https://www.contiproshop.cz/geloren-dog-s-m-180-g--60-tbl-kloubni-vyziva-pro-male-psy/. V nadcházejích dnech se začne objevovat i u ostatních e-shopových prodejců, kteří nabízejí Geloren DOG L-XL. Pokud máte již zakoupený Geloren DOG L-XL můžete ho bez problémů rozkrojit na menší kousky a podávat je Vašemu pejskovi. Aktivní látky jsou rovnoměrně rozmíchány v celé kostce, tím pádem, obsahuje každá čast želé kostky stejné množství aktivních látek.

Petr

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.