fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Geloren na 3 měsíce | 30. 9. 2021 1:09

Dobrý den, přečetl jsem si doporučení používat Geloren active 3 měsíce. V nabídce však máte pouze 120 kapslí na 60 dnů, ale množství 60 kapslí na doplnění doporučené doby užívání jsem nenašel. Jak mám postupovat? Děkuji

vložil:  
Bohuslav Vaško

Odpověď ze dne 30. 9. 2021 16:33

Dobrý den, obecně doporučujeme užívání produktu Geloren po dobu 3 měsíců, jelikož tělo každého jednotlivce funguje jinak a doba za kterou můžete pocítit úlevu se nedá přesně stanovit. Po 3 měsících si můžete dát měsíc přestávku a poté opět začít Geloren užívat. Jelikož se nejedná o léčivo, není možné Vám zaručit, že budete po 3 měsících vyléčen navždy od bolesti. Jedná se o doplněk stravy, který Vám může dlouhodobě pomáhat bolest zmírňovat.

Produkt který popisujete se jmenuje Geloren CAPS - který opravdu obsahuje 120 kapslí, které by Vám měli vydržet při pravidelném užívání 2 měsíce. Pro 3 měsíc je tak potřeba dokoupit nové balení a zbylý obsah případně doužívat během další 3 měsíční kúry. Tento produkt doporučujeme hlavně diabetikům a lidem, kteří nemohou nebo nechtějí užívat cukr. Jelikož Geloren CAPS, který je ve formě klasických bílých kapslí žádný cukr neobsahuje.

Obecně doporučujeme užívat Geloren Active ve formě želé, který obsahuje nejsilnější kombinaci aktivních látek. 1 balení Gelorenu Active vydrží při dodržování doporučeného množství 3 želé tablet denně - 1 měsíc.  

Contipro a.s.

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.