fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Artroza | 5. 1. 2022 16:01

Dobrý den, mám silnou artrozu na kloubu u palců u obou nohou, doktor navrhuje operaci - artrodézu. Já to stále odkládám, přesto, že mám trvale při chůzi bolesti. myslíte, že tento doplněk mi ještě může nějak pomoci? Děkuji předem za odpověď. Dikošová Zuzka

vložil:  
Zuzka

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den paní Dikošová, doplňky stravy ze své podstaty bohužel nemají schopnost vyléčit nemoci kloubů (jako je artróza, artritida nebo osteoporóza) jelikož opotřebované chrupavky již nelze obnovit. Dodáváním kyseliny hyaluronové do těla, kterou obsahují doplňky stravy Geloren, ale můžete udržovat kvalitu synoviální kloubní tekutiny, která v kloubech funguje jako mazivo. To může přinést do určité míry úlevu. 

Obecně doporučujeme užívat 3 želé tablety Gelorenu Active denně. Při silných obtížích se nemusíte bát denní dávku např. zdvojnásobit.

Petr

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.