fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Po operaci kolenního kloubu ve věku 65 let | 18. 3. 2022 18:03

V 65 letech jsem absolvoval laparoskopickou operaci - celková oprava chrupavek, broušení menisku. 4 měsíce po operaci mám stále problémy s chůzí a ohebností kolena. Pomůže některý Váš přípravek zmírnit tyto projevy?

vložil:  
Milan

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, Geloren ACTIVE je kloubní výživa s vysokým obsahem účinných látek, které dodávají kloubům vše potřebné pro správné fungování. Opotřebované chrupavky bohužel obnovit nelze, ale dodáváním kyseliny hyaluronové do těla, kterou obsahují doplňky stravy Geloren, můžete udržovat kvalitu synoviální kloubní tekutiny, která v kloubech funguje jako mazivo. To může přinést do určité míry úlevu. Pro optimální posouzení vlivu Gelorenu (ACTIVE) na stav Vašich kloubů doporučujeme nepřetržité užívání alespoň po dobu 3 měsíců. Na počátku užívání je možné dávku zdvojnásobit.

Petr

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.