fbpx

Poradna pro zdravé klouby

Prevence pro meziobratlové chrupavky | 7. 10. 2022 13:10

Dobrý den, rád bych se zeptal paní MUDr. Matonohové, jaký by doporučila přípravek pro prevenci na meziobratlové chrupavky v páteři. Mám dceru, které je 21 let a je dva roky po operaci vyhřezlé ploténky mezi obratli S1a L5. Dcera intenzivně denně cvičí, aby se co nejvíce zotavila po takto náročné operaci. Přesto bych chtěl podpořit její rekonvalescenci ještě více nějakou výživou pro klouby a hlavně chrupavky. Nevím jakým přípravkem by to bylo vhodné. Můžete mi, prosím, poradit . Předem děkuji za odpověď a Vaše rady.

vložil:  
Josef Zíka

Odpověď ze dne 14. 11. 2022 12:57

Dobrý den, 

je mi velmi sympatický takovýto proaktivní přístup ke zdraví (jak nasazení Vaší dceri v rámci zotavování, tak Vaše podpora dceri položeným dotazem) a držím dceři palce. Doporučila bych užívání Gelorenu ACTIVE, který obsahuje vysoké množství účinných látek pro klouby (chrupavky), vazy i šlachy a navíc by dceři, pokud má ráda gumové medvíky, jako příjemný bonus, mohl i vyloženě chutnat, protože má formu želé tablety s pomerančovou příchutí.

Jana Matonohová

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.