fbpx

Stará ovce | 20. 4. 2020 4:04

Dobrý den, lze nějakým Vaším preparátem (volně prodejným) zlepšit zdravotní stav kojící ovce 17 let staré ? Po posledním porodu chátrá, kulhá na zadní nohu. Pohyb je viditelně bolestivý. Pokud ano, v jakém dávkování pro váhu cca 50 kg? Děkuji.

vložil:  
Ovečka

Odpověď ze dne 21. 4. 2020 16:36

Dobrý den, z našich produktů je na klouby vhodný Geloren HA. Podle mně dostupných informací mělo podávání Gelorenu HA pozitivní vliv na pohybový aparát u hrochů (nepřežvýkavý sudokopytník s trojdílným žaludkem). Je tedy možné, že by mohl mít pozitivní účinky i u jiných druhů zvířat s rozděleným žaludkem. Ovšem musíme upozornit, že s ním nemáme zkušenosti u přežvýkavců. Obecné dávkování Gelorenu HA pro koně je 1 kostka do 100 kg. Na 50 kg zvíře by tedy stačila půl až 1 kostka denně.

Contipro a.s.

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.