fbpx

Kloubni vyziva | 17. 6. 2020 1:06

Dobrý den, na faceboku jsem se dočetla o vaší firmě a zalibila se me kloubní výživa pro pejsky máme 3 pejsky jack Russell a ten nejstarší má problemy s artrozou u zadních noh je velice aktivní ale je vidět ze ho nozky boli. Na vteřině jsme dostaly kloubní výživu roboran chondro7 dobirame druhé balení po 60 tabletách, nejenže mu to vubec nechutná a je problém ho nejak osidit abych to do něj dostala ale ani po 4 měsících nevidim ani malé zlepšení. Chtela jsem se zeptat jestli vás výrobek by byl pro něho vhodný. V jakém balení prodáváte a jaká je cena dekuji za odpověď Lačňáková

vložil:  
Jana Lačňáková

Odpověď ze dne 20. 6. 2020 1:09

Dobrý den,

Geloren dog by pro vašeho psa určitě byl vhodný. Prodáváme ho v balení po 90 tabletách. Denní dávka je 1 kostka na 10 kg váhy psa. Cena je kolem 550 Kč.

Tomáš

Jana Matonohová

Na dotazy k lidskému zdraví odpovídá

MUDr. Jana Matonohová

Contipro

 Ráda vám poradím, jak řešit kloubní obtíže a jejich prevenci. Pokud se potýkáte se svým zdravím, určitě kontaktujte především vašeho lékaře. 

Jana je šikovná lékařka, která vstoupila do služeb vědy a věnuje se v laboratořích Contipra výzkumu a vývoji.

 
Lucie Bystroňová

Na dotazy na veterinární témata odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní v Contipru pomáhá s vývojem produktů.

 
Petr Mikula

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Petr Mikula

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Petr má pod palcem naše produkty pro koncové zákazníky. Stará se, aby každý zákazník dostal právě to, co potřebuje.